Pompa infuzyjna HK100IIMED

Pompa infuzyjna HK100IIMED to profesjonalne urządzenie, znajdujące zastosowanie w wielu gabinetach i klinikach weterynaryjnych. Umożliwia dokładne dawkowanie leków, które muszą być podawane pacjentom w dużych objętościach oraz aplikowanie ich cyklicznie bądź ciągle w określonym z góry czasie. Pompa daje szerokie możliwości w zakresie ustawienia właściwych parametrów infuzji (np. prędkości, ilości kropli podawanych na minutę), a przy tym jest łatwa w obsłudze. O bezpieczeństwo pacjenta dba system alarmowy, m.in. wykrywający obecność pęcherzyków powietrza w wężyku. Urządzenie można z powodzeniem zamocować na stelażu, podłączyć do systemu przetłoczeń lub umieścić na klatce.

KUP TERAZ

Obsługa pompy infuzyjnej HK100IIMED

Obsługa i programowanie pompy infuzyjnej wolumetrycznej HK100IIMED są niezwykle proste i intuicyjne. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz LCD oraz nieskomplikowany panel sterowania wyposażony w przyciski. Wymaga podłączenia do źródła zasilania oraz prawidłowego zamocowania przewodu, którym doprowadzany jest lek – zajmuje to kilka chwil. Potem pozostaje już tylko zaprogramować odpowiednio infuzję. Sprzęt pozwala na łatwe usunięcie powietrza z wężyka, a także alarmuje, jeśli pojawi się ono znowu. Posiada rozbudowany system ostrzegania (np. o okluzji czy wyczerpaniu baterii). Pompa wymaga kalibracji przed użyciem – warto o tym pamiętać.

Pompa infuzyjna wolumetryczna HK100IIMED - cena

Wyposażenie profesjonalnej kliniki weterynaryjnej to spora inwestycja. Jednak należy pamiętać, że dobrej jakości, wytrzymały sprzęt jest podstawą, gwarantującą bezpieczeństwo pacjentów oraz znacząco ułatwiającą pracę lekarzom weterynarii. Pompa infuzyjna wolumetryczna to jeden z podstawowych elementów, które powinny znaleźć się w profesjonalnym gabinecie weterynaryjnym. Model HK100IIMED charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną na tle innych urządzeń tego typu, a oferuje świetną jakość. Wybór tej właśnie pompy to inwestycja w pewność, że sprzęt nie zawiedzie przez długi czas – większy wydatek na początku wiąże się z oszczędnościami na naprawach i konieczności szybkiej wymiany urządzenia w przyszłości

Sprawdź ofertę sklepu GlowackiVet.pl!
Sprawdź teraz

Pompa infuzyjna wolumetryczna HK100IIMED - sklep

Tak zaawansowany technologicznie sprzęt jak pompy infuzyjne wolumetryczne warto kupować w punktach wyspecjalizowanych w sprzedaży tego typu sprzętu medycznego. Model HK100IIMED dostępny na stronie sklepu Głowacki-Vet to doskonały wybór dla każdego, kto właśnie inwestuje w wyposażenie kliniki weterynaryjnej. Korzystna cena i fachowa obsługa klienta to gwarancja zadowolenia z zakupu. Dodatkowo sklep oferuje serwis tego typu urządzeń na miejscu – w razie jakiejkolwiek usterki można zwrócić się o pomoc do specjalistów. Dodatkowo firma zapewnia szybką wysyłkę zamówionego urządzenia oraz profesjonalne doradztwo w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Pompa infuzyjna HK100IIMED – opinie klientów

ze sklepem Głowacki-Vet współpracuję już od dawna. Ostatnio zdecydowałem się na kupno pompy infuzyjnej HK100IIMED, co okazało się najlepszą możliwą decyzją – sprzęt działa perfekcyjnie. Jak zwykle sklep mnie nie zawiódł. Kupując tam, mam pewność, że każde urządzenie będzie z najwyższej półki. Polecam.


Marek

Zdecydowałam się na model HK100IIMED, bo opinie o nim, które przeczytałam w internecie, były świetne. Miałam już okazję używać kilku pomp infuzyjnych wolumetrycznych, ale żadna nie była tak łatwa w obsłudze. Kiedy trzeba robić wiele rzeczy równocześnie, to jest nie do przecenienia.


Anna

Szybkie programowanie, czytelny wyświetlacz i intuicyjny układ przycisków, to chyba najważniejsze rzeczy, które trzeba powiedzieć po pompie infuzyjnej HK100IIMED. Udany zakup, zdecydowanie. I ogromny plus za obsługę w sklepie, miałam problem z uruchomieniem sprzętu, ale pomoc uzyskałam natychmiast po wysłaniu maila. Polecam!


Monika