Pompa infuzyjna HK100IIVET

Pompa infuzyjna wolumetryczna HK100IIVET umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie wszelkich parametrów dotyczących podawania pacjentowi większych ilości leków w ściśle ustalonym czasie: określenie dawki, szybkości infuzji, ilość kropli na minutę. Wyposażona jest w duży wyświetlacz LCD, łączy się z komputerem i przechowuje dane aż 1500 infuzji. To doskonałej jakości sprzęt, dzięki któremu prawidłowe odmierzanie i podawanie środków farmakologicznych staje się łatwiejsze, a jednocześnie podnosi standardy każdej terapii. Pompa jest kompatybilna z większością zestawów do przetłoczeń. Samodzielnie wykrywa obecność powietrza w przewodzie oraz okluzje, a następnie włącza alarm.

KUP TERAZ

Obsługa pompy infuzyjnej HK100IIVET

Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi LCD o sporych rozmiarach obsługa urządzenia jest bardzo łatwa. Na komfort użytkowania wpływa również obecność trybu nocnego oraz możliwość podłączenia sprzętu do komputera i przesłania danych dotyczących ostatnich infuzji. Korzystanie z pompy wymaga jedynie zamocowania jej na zestawie do przetłoczeń, podłączenia do systemu zasilania i włączenia. Następnie należy podpiąć zbiornik z lekiem i umieścić wężyk w odpowiednim miejscu w urządzeniu – dzięki temu pompa przejmie kontrolę nad dawkowaniem lakerstwa. Zielone światło zasygnalizuje, że w przewodzie nie ma powietrza i pompa jest gotowa do użycia. Wówczas pozostaje już tylko ustawić odpowiednie parametry infuzji.

Pompa infuzyjna wolumetryczna HK100IIVET

Dobrej jakości pompy infuzyjne wolumetryczne nie są tanimi urządzeniami, co dotyczy również modelu HK100IIVET. Mimo to wydatek ten będzie doskonałą inwestycją, a niezawodny sprzęt jest podstawą prawidłowego funkcjonowania każdej kliniki weterynaryjnej. Biorąc pod uwagę liczbę funkcji oraz precyzję pompy HK100IIVET, cena nie wydaje się wygórowana. To gwarancja prowadzenia skutecznej terapii w pełni bezpiecznej dla pacjenta, bez konieczności ciągłych napraw i obawiania się ryzyka awarii. Zakup trwałego sprzętu to oszczędność czasu, nerwów i przede wszystkim – pieniędzy.

Pompa infuzyjna wolumetryczna HK100IIVET - sklep

Sklep Głowacki-Vet oferuje pompy infuzyjne wolumetryczne HK100IIVET w bardzo atrakcyjnych cenach, gwarantując przy tym oryginalność i doskonałą jakość urządzeń. Zamówienia są realizowane szybko, a sprzęt jest odpowiednio zabezpieczany na czas transportu. W razie jakichkolwiek usterek skorzystać można z serwisu dostępnego na miejscu w siedzibie firmy. Wykwalifikowany personel chętnie doradzi w kwestii wyboru odpowiedniego urządzenia, a także odpowie na wszelkie pytania dotyczącego tego modelu, a także innych dostępnych w asortymencie sklepu.

Sprawdź ofertę sklepu GlowackiVet.pl!
Sprawdź teraz

Pompa infuzyjna HK100IIVET – opinie klientów

Bardzo lubię mieć wszystkie informacje dostępne w jednym miejscu, dlatego fakt, że pompa HK100IIVET przechowuje dane aż 1500 infuzji ma dla mnie wielkie znaczenie. Wszystko od razu trafia do komputera. Przy okazji obsługa jest niezbyt skomplikowana i mogę sama skalibrować sprzęt w razie potrzeby. Polecam, bardzo funkcjonalny model.


Magdalena

Zdecydowanie polecam pompę infuzyjną HK100IIVET, mój zespół korzysta z niej w gabinecie już od kilku tygodni i nie jestem w stanie znaleźć żadnych wad. Zdecydowanie ułatwia pracę, przede wszystkim ze względu na rozbudowany system alarmów – można zająć się czymś innym, a sytuację mieć cały czas pod kontrolą.


Krzysztof

Bardzo dobrej jakości sprzęt, łatwy w obsłudze, ekran wyraźny, widać wszystko z daleka. Duże ułatwienie podczas pracy na co dzień. Sklep jak zwykle niezawodny, zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Jeżeli coś jest w asortymencie, to z góry oznacza, że będzie działało dobrze, sprawdziłam nieraz. Polecam!


Olga